Computer

Başlamadan önce, büyük bir futbol fanatiği olduğumu söylememe izin verin. Futbol severlerin büyük ekranda canlı maçları izlemeyi sevdiklerini biliyorum. Bu sefer soru şu: PC’de Rec Tv nasıl indirilir? Endişelenmeyin, aşağıda Rec Tv’yı PC’nize veya Mac’inize nasıl indireceğinize dair eksiksiz bilgiler yer almaktadır.

İndirme öğreticisinden önce, kutuda apk’nın ne olduğunu kısaca bize bildirin.

Rec Tv: size filmler, web dizileri, canlı TV ve televizyon şovları gibi en son video akış içeriğini sağlayan ücretsiz bir ott platformudur. Bu uygulamanın özelliği, canlı futbol, ​​tenis, voleybol ve çok daha fazlası gibi canlı Sporları izlememize izin vermesidir. Öyleyse neden en büyük futbol aşığıysanız, bu uygulamayı bir kez denemelisiniz? Rec Tv ile ilgili önemli bir şey söylemeyi unuttum, korktun mu? Merak etmeyin tamamen ücretsiz olduğunu belirtmeyi unutuyorum, herhangi bir üyelik ücreti ödemeniz gerekmiyor.

PC için Rec Tv: Küçük ekranda Canlı futbol maçlarını izlemekten bıktınız! Şimdi büyük ekranda bir futbol maçı izlemek istediğini mi düşünüyorsun? Ardından bilgisayarınızın başına oturun, aşağıda verilen bilgilere göre ilerleyin ve resmi kanallardan canlı futbolun tadını çıkarın. Video içeriği, Netflix Amazon Prime videoları vb. ott platformlarından premium içerikler içerir. Canlı futbol maçlarını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

PC’ye Rec Tv yüklensin mi?

Artık buradan Rec Tv’yı PC’nize yüklemeye başlayacağız. Herhangi bir Android uygulamasının bir PC’de o kadar hızlı çalışmadığını hepimiz biliyoruz, sisteminizde mavi yığına ihtiyacınız olacak ve ardından BlueStack öykünücüsü aracılığıyla RecTv kutusu apk yükleyeceğiz. Mushtaq, Android oyunlarını ve uygulamalarını PC’de izinsiz çalıştırmak için ünlü bir emülatördür.

Yani burada Bluestacks’ta Rec Tv kuracağız, ancak bundan önce BlueStack yazılımını sisteminize kurmak için hızlı.

Bluestacks PC’nize nasıl kurulur?

Bluestacks’ı bir PC’ye veya Mac’e yüklemek gerçekten kolay ve basittir, Bluestacks’ı yüklemek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

Aşağıdaki bağlantıdan Mac için olduğu kadar Windows için de Bluestacks’ın en son sürümünü indirebilirsiniz. Ayrıca sisteminize mavi yığınlar yüklemek gerçekten basit bir işlemdir. Ayrıca Bluestacks’ta Rec Tv’sini kuracak

Kontrol etmek için: Hava durumu Bluetacks’in sizinkiyle uyumlu olduğunu aşağıda listeledik Bluestacks’i çalıştırmak için PC’nizde olması gereken tüm minimum gereksinimleri.

Bluestacks’ı yüklemek için minimum gereksinimler

İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 ve üzeri.
İşlemci: Intel veya AMD İşlemci.
RAM: Bilgisayarınızda en az 2 GB RAM olmalıdır. (2GB veya daha fazla disk alanına sahip olmanın RAM’in yerine geçmediğini unutmayın)
HDD: 5GB Boş Disk Alanı.
PC’nizde Yönetici olmalısınız.
Microsoft veya yonga seti satıcısından güncel grafik sürücüleri.

Bluestacks’ı PC’nize yükledikten sonra

İndirilen .exe veya .dmg dosyasını açın
PC’nize normal bir yazılım olarak yükleyin
Kurulum tamamlandıktan sonra
Bluestacks’ı masaüstü simgesinden açın
Öykünücüyü sizin için kurmak biraz zaman alacak
Yapıldıktan ve tamamen açıldıktan sonra

Bluestacks aracılığıyla kutu apk değil yükleme

Beyler, Bluestacks yazılımını sisteminize düzgün bir şekilde kurduysanız, Rec Tv kutusunu da kolayca kurabilirsiniz. Rec Tv kutusunu kurmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir, Gerçekten çok basit.

uygulamaları yüklemek için ser veya play store
Tarayıcıyı açın ve [ ] yazın ve Rec Tv kutusuna indirin
Rec Tv kutusu indirildikten sonra yapılır.
.apk dosyasını açın ve normal bir .apk dosyası olarak yükleyin
Şimdi, bluestacks ana ekranına giderseniz, Rec Tv’nin kurulu olduğunu göreceksiniz.
Basitçe Rec Tv kutusu Uygulamasını açın ve kullanın
Artık PC veya MAC üzerinde Rec Tv’nin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorum yapın